מערבל בטון - איך תדעו איזה מערבל בטון אתם צריכים

קבוצת בלסקי משווקת מערבלי בטון מהשורה הראשונה, מבית חברת CIFA האיטלקית.

אנחנו יודעים שבחירת מערבל בטון יכולה להיות מורכבת ולכן אנחנו חוסכים לכם את ההתלבטות – צריכים מערבל בטון?

אתם רק צריכים להסביר לנו למה הוא משמש ומה הדגשים בעבודה שלכם.

אנחנו בקבוצת בלסקי כבר נבצע את כל ההתאמות, כדי שאתם תוכלו לקבל מערבל בטון מותאם באופן אופטימלי לדרישות שלכם.

אבל כדי שגם אתם תכירו את כל השיקולים החשובים לגבי בחירת מערבל בטון – צוות עידן בי מקבוצת בלסקי, מסבירים – איך לבחור את מערבל הבטון המתאים ביותר עבורכם.

איך לבחור מערבל בטון?

כדי לבחור מערבל בטון מומלץ, אנחנו ממליצים לחפש את התכונות והיתרונות הבאים המעידים על מערבל בטון איכותי, אמין, ויעיל:

  • המערבל עצמו צריך להיות קל משקל, כדי ליצור ביחד עם הבטון משקל העמסה נמוך ככל האפשר – מערבל קל משקל מאפשר לכם להעמיס יותר בטון- הערבלים של CIFA קלים יותר מכל ערבל אחר ב-500 עד 600 ק"ג! אך שומרים על חוזק רב. מערבלי CIFA מוקנים עם כנפי אלומיניום או פלסטיק החוסכים אף הם במשקל.
  • תחזוקה קלה או מינימום תחזוקה – נוסף על עלויות הערבל עצמו ועלויות האנרגיה, מכשירים שונים צורכים עלויות תחזוקה שונות. לכן חשוב לבחור מערבל בטון עם צרכי תחזוקה מינימליים, שחוסך לכם זמן, כסף ותקלות בקבוצת בלסקי דואגים להתקנה איכותית ללא פשרות!
  • מכשיר אמין, קל להפעלה ופשוט – אין צורך לקחת קורס כדי להפעיל את המכשיר בצורה יעילה. לכן גם אין עיכובים בהפעלה שלו, אין טעויות ואין איבוד זמן. CIFA בעלת המערבל היחיד בשוק המאפשר תפעול מרחוק ע"י שלט, מבלי שהנהג נאלץ להיות צמוד לרכב.
  • פריקה קלה של הבטון – בעזרת מנגנונים יעילים ופשוטים להפעלה שלא משאירים שום דבר בתוך המערבל, ניתן לפרוק בקלות את כל הבטון בתוך המערבל, ללא הפסדים.
  • צריכת אנרגיה יעילה ונמוכה – חיסכון נוסף בכסף וגם קצת יותר ידידותי לסביבה.
  • ערבוב יעיל ומהיר של הבטון עד רמת אחידות אופטימלית – מערבל שנותן תוצאות אופטימליות בכל סוג של עבודה.
  • ערבוב אופטימלי בתערובות בטון עם מרכיבים מיוחדים – גם תערובות בטון מיוחדות ניתנות לעיבוד אופטימלי.
  • אפשרות התאמה אישית של מאפייני המערבל לפי צרכי הלקוח – לכל לקוח יש צרכים מעט שונים ולכן חשוב שתהיה אפשרות לבצע התאמה אישית לפי דרישות הלקוח.

כיצד תבחרו מערבל בטון מבית טוב?

נוסף על כל היתרונות האלה, כאשר רוצים לבחור מערבל בטון אמין, יעיל ואיכותי, חשוב להקפיד לבחור מערבל בטון מבית טוב – כשאתם קונים מוצר של יצרן אמין ואיכותי, שיש לו מוניטין טוב, שנותן לכם אחריות ארוכת טווח, אתם יודעם שתקבלו גם מוצר איכותי ואמין, שישרת אתכם היטב לטווח ארוך.

יצרן איכותי ומנוסה, יכול גם להרשות לעצמו לספק מערבלי בטון מצוינים ולעולם לא לוותר על האיכות. 

 גם בחירת היבואן משפיעה בטווח הארוך על האיכות שאתם מקבלים, כי יבואן ומשווק טוב יכול לספק גם שירותי תיקונים בתקופת האחריות ואחריה, חלקי חילוף מקוריים ושירותים נוספים שמאריכים את חיי המוצר ונותנים לכם שקט לטווח ארוך.

לסיכום, חברת עידן בי מקבוצת בלסקי, עם ניסיון של שנים רבות ביבוא ושיווק מערבלי בטון איכותיים מבית חברת CIFA מהמובילות בתחום.

לצד שירות מקצועי ואיכותי לטווח ארוך – אתם יודעים שיש על מי לסמוך. צרו קשר למידע נוסף, לייעוץ ורכישה של מערבל בטון.

קראו גם על: