היום ניתן למצוא בשוק כלי העבודה והלוגיסטיקה מגוון רחב של עגלת משטחים מסוגים שונים, המיועדות לצורך העברת מטענים כבדים וסחורות, בין אם להובלה ושינוע, ארגון וניהול מחסנים ועוד.

לא מעט מחסנים, מפעלים ומרכזי תעשייה משתמשים בעגלות משטחים, על מנת לשנע בקלות וביעילות סוגים שונים של ציוד ומטען כבד.

השימוש בעגלות אלו מאפשר לכל סוג של מפעל, עסק וחנות לחסוך בזמן יקר ובכוח אדם, מאחר וכל אחד יכול להפעיל את העגלות ולאפשר שינוע מהיר ויעיל של סחורה או מטען כבד.

אנו בקבוצת בלסקי נשמח לספק לכם עגלת משטחים חשמלית איכותית תוצרת זומליון (Zoomlion) מדגמים שונים.

נשמח לספק לכם עגלות עמידות ואיכותיות, העומדות בסטנדרטים גבוהים ביותר בתחום אשר יוכלו לשמש אתכם לאורך השנים, ללא צורך בתחזוקה מיוחדת.

עגלות משטחים
עגלת משטחים חשמלית

עגלות משטחים ידניות – מי בכלל זקוק לזה?

כל מחסן, בית מסחר, מפעל ובית עסק מעוניין לשמור על תפוקת עבודה גבוהה יותר.

השימוש בעגלת משטחים חשמלית מאפשר לשפר את מהירות העבודה ובכך להגדיל את התפוקה, מאחר ובמקום לסחוב סחורה כבדה בצורה ידנית, ניתן לשנע אותה באמצעות עגלת משטח ידנית ייעודית.

בצורה כזאת ניתן להימנע מבזבוז של משאבים וכוח אדם וכמובן להימנע מפציעות מיותרות ומתאונות עבודה.

השימוש בעגלות נחשב לפשוט ומהיר ביותר, לכן כל אחד יכול להשתמש בהן ללא שום צורך בהסמכה מיוחדת.

יש להבין כי עובדים עייפים ושחוקים נוטים לבצע יותר טעויות, העלולות לגרום לבזבוז של משאבים ולתאונות עבודה, העלולות לעלות לבעל העסק לא מעט כסף בטווח הקצר ובטווח הארוך.

לכן מומלץ להקל על חיי העובדים ולהשקיע בהם, באמצעות שימוש בעגלות משטחים חשמליות איכותיות ומקצועיות, ושאר כלי צ.מ.ה כמו למשל מעמיסים טלסקופיים שימנעו מהם שלל בעיות גופניות, כאבי פרקים ובזבוז של זמנים ומשאבים יקרים.

כל היתרונות של עגלות משטחים ידניות או חשמליות

היתרון המרכזי והחשוב ביותר בנוגע לעגלת משטחים חשמלית הוא היכולת לשנע בקלות ובמהירות מטענים כבדים וגדולים.

בצורה כזאת, ניתן לסדר בקלות את המחסן של בית העסק, לשנע ציוד כבד של המפעל ולשמור על סדר וארגון במקום העבודה.

חשוב לציין כי ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של עגלות משטחים, כך שכל אחד יכול לבחור את הדגם המתאים ביותר עבור המטרות שלו.

ניתן למשל, לבחור בין עגלות משטחים רחבות וארוכות לבין עגלות חשמליות, עגלת משטחים ידנית, עגלות צרות, עגלות העשויות מנירוסטה וכדומה.

בחלק מהמקרים ניתן יהיה להשתמש בעגלת משטחים ידנית ואילו במקרים אחרים עדיף יהיה לבחור בעגלת משטחים חשמלית.

בנוסף לכך, כדאי לדעת כי חלק מהעגלות מתרוממות ובכך מאפשרות עבודה מהירה ויעילה יותר ואילו עגלות אחרות מכילות בהן משקל, המאפשר לשקול את הסחורה ובכך לזרז את העבודה.

אנו בקבוצת בלסקי נשמח לספק לכם עגלות משטחים חשמליות איכותיות, ממספר דגמים, שיוכלו לסייע לכם לשפר את תפוקת העבודה. המוצרים שלנו מבוססים על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר והם מבטיחים יכולת ניווט מעולה בתוך מפעלים ומחסנים צפופים. לקבלת ייעוץ, פרטים והזמנות, צרו קשר!

ראו גם: