קומפרסורים למכליות - מה חשוב לדעת

קומפרסורים למיכליות לדחיסת אבקות כמו מלט, קמח ותערובות לבעלי חיים, משמשים לצורך פריקה מהירה ויעילה של התכולה, אבל יש להם עוד תפקידים שונים ויתרונות רבים, בזכות המבנה המיוחד ואופן הפעולה.

קבוצת בלסקי מספקת קומפרסורים למכליות, לצד שירותי התקנה והתאמה לפי דרישה – עם שירות מלא של עידן בי פלסטיקה – לאורך כל הדרך.

אז מה כדאי לדעת על קומפרסורים למכליות?

קומפרסורים למכליות – מדחסי בורג

קיימים שלושה עקרונות הפעלה מרכזיים בהפעלה של מדחסי אוויר:

  1. מדחסי בוכנה.
  2. מדחסים צנטריפוגלים – בהם דחיסת אוויר מתבצעת על ידי סיבוב מהיר (צנטריפוגה).
  3. מדחסי בורג (או מדחסים בורגיים) – אלה בדרך כלל מדחסים תעשייתיים גדולים בעלי הספק גבוה מאוד ותפוקה גבוהה בהם האוויר נדחס בין שני אלמנטים מסתובבים (רוטורים).

מכשירים תעשייתיים מודרניים רבים משתמשים במדחסים בורגיים בתור טכנולוגיה מקובלת ונפוצה בזכות שורה של יתרונות. מדחסים אלה ידועים ברמת אמינות גבוהה ואפשרויות שימוש מגוונות.

למעשה זהו סוס עבודה מאחורי תהליכים ויישומים תעשייתיים רבים, המתאים למגוון משימות תובעניות בתעשייה ונותן פתרונות לאתגרים תפעוליים שונים. לכן עבור מכליות מקובל להשתמש במדחס בורגי.

יתרונות קומפרסורים לדחיסת אבקה של קבוצת בלסקי

קבוצת בלסקי מייבאת מדחסים למכליות המוצרים באנגליה, ע"י חברת Gardner Denver.

מדחסים אלה משמשים לדחיסת אבקות, כמו מלט, קמח ותערובות שונות.

משום כך, מדחסים אלה מכונים לעיתים גם מדחסי מלט, או קומפרסורים לדחיסת מלט.

קומפרסורים למכליות מספקים שלל יתרונות שהופכים אותם אופטימליים למגוון צרכים:

  • ללא שסתומים מדחסי בורג פועלים במהירות פיר גבוהה ללא הפסדים מכניים או נפחיים שיוצרים חוסר איזון. לכן מתקבל קצב זרימה גדול עם עיצוב קומפקטי וחסכוני.
  • פעולה רציפה מסוגלים לתת זרימת אוויר ולחץ רציף. אין צורך לכבות ולהדליק ולכן הם יכולים לעבוד ברצף זמן רב ללא השבתה.
  • קלים לתחזוקה מספר קטן של חלקים נעים ומגעים מצמצם את הבלאי והשחיקה למינימום. בדיקות ותיקונים שגרתיים נעשים במהירות ובקלות.
  • ביצועים עוצמתיים מדחסי בורג יכולים לפעול גם בתנאים מאתגרים בזכות קצב גבוה של זרימת אוויר. הם יכולים לפעול גם בטמפרטורות קיצוניות. סיבובים איטיים שיוצרים דחיסה גבוהה.
  • חסכוני באנרגיה קומפרסורים לדחיסת אבקה מסוג מדחסי בורג מייצרים פחות חום חוסכים יותר אנרגיה לעומת דגמים אחרים וכן שומרים על עמידות ואיכות עבודה לטווח ארוך.
  • קומפרסורים שקטים יחסית היעדר חלקים נעים מאפשר למדחסים שלנו פעולה שקטה.

קיימים גם מדחסים בורגיים עם משתיקים, המונעים אפילו את הרעשים הרגילים של המדחס הבורגי, אשר מלכתחילה פחותים ביחס לסוגי מדחסים אחרים.

לסיכום, קבוצת בלסקי מספקים קומפרסורים למכליות באיכות גבוהה, בשני דגמים בעלי יכולת דחיסה שונה, שניהם בלחץ 2.5 אטמוספרות.

אפשרויות אבזור מגוונות – התחברות, פילטרים ואביזרים נוספים – לצורך התאמה אופטימלית לצרכים הרלוונטיים.

אנחנו מספקים את הקומפרסורים, מאבזרים אותם ומתקינים אותם עבורכם וכן מציעים שירות לטווח ארוך לכל צורך. למידע נוסף – צרו קשר!

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על: